“Kılıçdaroğlu da ölecek”

Akit TV muhabiri Bilal Gündoğdu “"Canlı bomba bir Ortadoğu geleneğidir" diyen Kılıçdaroğlu da ölecek. Hesap verecek, yargılanacak; yalan konuşamayacak!” dedi.

Haberler 11.10.2015, 23:01
“Kılıçdaroğlu da ölecek”

Akit TV muhabiri Bilal Gündoğdu “"Canlı bomba bir Ortadoğu geleneğidir" diyen Kılıçdaroğlu da ölecek. Hesap verecek, yargılanacak; yalan konuşamayacak!” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu ile yaptığı görüşmede dış politikanın da gündeme geldiğini kaydederek; "Davutoğlu'na izlenen dış politikanın yanlışlığını da söyledim. Canlı bomba, bir Orta Doğu geleneğidir, izlenen dış politika terörü ülkemize getirmiştir. Bu beladan kurtulmamız lazım. Acıyı ve gözyaşını bu millet haketmiyor. Neden bizim insanımız Orta Doğu'da yaşanan bütün dramları kendi toprağında yaşasın? Hiçbir gerekçesi yok" şeklinde konuştu.

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra, dinci Akit TV’nin muhabiri Bilal Gündoğdu çok tartışılacak bir mesaj paylaştı. Gündoğdu twitter’dan “"Canlı bomba bir Ortadoğu geleneğidir" diyen Kılıçdaroğlu da ölecek. Hesap verecek, yargılanacak; yalan konuşamayacak!” diye yazdı.

Kaynak: Odatv.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@