Kenan Işık'ın ne kadar çok seveni varmış ki bugün herkes O'nun durumunu merak ediyor...

Kenan Işık Son Hali, Kenan Işık öldü mü, Kenan Isik, Kenan Işık Öldümü, Kenan ışık son dakika, Kenan Isik Oldumu, Kenan Işık öldü, Kenan Işık, Kenan Işık Ne Zaman Öldü

Haberler 28.02.2016, 17:20 28.02.2016, 17:22
Kenan Işık'ın ne kadar çok seveni varmış ki bugün herkes O'nun durumunu merak ediyor...
Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar bu gece Kenan Işık'ın yaşamını yitirdiğini açıklamıştı ancak bugün o açıklamayı düzelterek özür diledi. Hazinedar'ın açıklamasının ardından haber bir anda Twitter'da gündemin birinci sırasına oturmuş ve kısa süre sonra aile de vefat haberini yalanlamıştı.

Resmi Twitter hesabından açıklamada bulunan Hazinedar, "Değerli tiyatro sanatçımız Kenan Işık'ı kaybettik. Onu daima gülen yüzüyle anımsayacağım. Mekanı cennet olsun" dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar Kenan Işık'ı kaybettik açıklamasının ardından bugün bir açıklama daha yaparak özür diledi ve açıklamasını düzeltti. Hazinedar yeni açıklamasında "Dün gece sosyal medyadaki bir çok paylaşım üzerine sosyal medya danışmanım Kenan Işık hakkında bir tweet atmış. Bu sırada yurtdışında bulunmam nedeniyle olayın asılsız olduğunu yeni öğrendim. Sosyal medya danışmanım hakkında gereken işlem yapılmıştır. Bu üzücü durumu öğrenir öğrenmez sevgili Kenan Işık'ın eşi Beril hanımı da arayarak üzüntülerimi belirtmiş bulunmaktayım." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@