Kenan Evren'in Cenazesine Ak Parti'den Kimse Katılmayacak Ama…

ANKARA (ANKA) – AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kenan Evren’in cenazesine AK Parti’den kimsenin katılmayacağını söyledi. Ünal, ''Tabii Başbakan'ın talimatıyla son anda bir katılım olur mu bunu bilmiyorum” diyerek açık

Haberler 11.05.2015, 13:09
Kenan Evren'in Cenazesine Ak Parti'den Kimse Katılmayacak Ama…

ANKARA (ANKA) – AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kenan Evren’in cenazesine AK Parti’den kimsenin katılmayacağını söyledi. Ünal, ''Tabii Başbakan'ın talimatıyla son anda bir katılım olur mu bunu bilmiyorum” diyerek açık kapı da bıraktı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in cenaze törenine AK Parti'den katılım olacak mı?” sorusunu yanıtladı.

NTV yayınında soruları yanıtlayan Ünal, “Kenan Evren ve 12 Eylül darbesi hem siyasilerin hem toplumun hafızasında derin izler bıraktı. Ölünün arkasından kötü söz söylenmez ama acılar unutulmaz. Bizim partiden herhangi birisinin Kenan Evren'in cenaze törenine katılmayacağı yönünde bilgi geldi bana. Tabii Başbakan'ın talimatıyla son anda bir katılım olur mu bunu bilmiyorum. Ama şu ana kadar bizim herhangi bir taziye yayınlamamız ya da bu törenlere katılacağımız yönünde herhangi bir açıklama gelmedi” dedi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@