Kemer’de ‘Yaza Merhaba Şenliği’ ilgi çekti

Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), () – ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde düzenlenen ‘Yaza Merhaba Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli grupların gösteri sunduğu şenliği, yerli ve yabancı tatilciler ilgiyle...

Haberler 16.04.2016, 21:09
Kemer’de ‘Yaza Merhaba Şenliği’ ilgi çekti
 (Antalya), ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde düzenlenen ‘Yaza Merhaba Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli grupların gösteri sunduğu şenliği, yerli ve yabancı tatilciler ilgiyle izledi.

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin (KETOB) Kemer Belediyesi'nin desteğiyle bu yıl 5’incisi düzenlenen Yaza Merhaba Şenliği kapsamında ilçe merkezindeki Çınarlı kavşaktan Olbia Park’a kadar yürüyüş yapıldı. Karnaval havasındaki şenlik yürüyüşünde, Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı MHP’li Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Üsteğmen Hasan Özek, KETOB Başkan vekili Şener Güler, protokol üyeleri, bando ekibi, samba ve salsa grupları, Hacivat ve Karagöz ekipleri yer aldı.

Yürüyüş öncesi sırasında gruplar çeşitli gösteriler sunarken, yerli ve yabancı tatilciler ilgiyle izledi. Yürüyüşün sonunda Olbia Park’ta oluşturulan sahnede de gösteriler devam etti. Halk dansları, salsa ve samba gruplarının sergilediği performanslar, etkinliğe katılanlardan alkış aldı.
Polisin geniş güvenlik önlemi altında sürdürülen Yaza Merhaba Şenliği’nde konuşan Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, ilçe turizmi ve tarihi için önemli olan Idyros Antik Kenti ile Selçuklu Av Köşkü’nün turizme kazandırılması için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Belediye Başkanı Mustafa Gül de “Biz bu sene 2- 2.5 milyon Rus turisti ağırlarız diye düşünüyorduk. Ama olmadı. Bunu iç piyasadan kapatacağız" dedi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@