Kazı Kazan'da 2 milyon TL kazanan Dursun Koçyiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Bugün gündeme bir anda düşen kazı kazan milyoneri Dursun Koçyiğit gündeme bomba gibi düştü. Sigara alacağı parasıyla giderek kazı kazan aldığı iddia edilen Koçyiğit, 2 milyon TL kazandı. Kazı Kazan'da 2 milyon TL kazanan Dursun Koçyiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Kazı Kazan'da 2 milyon TL kazanan Dursun Koçyiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Kazı Kazan'da 2 milyon TL kazanan Dursun Koçyiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği nedir? Bugün gündeme bir anda düşen kazı kazan milyoneri Dursun Koçyiğit gündeme bomba gibi düştü. Sigara alacağı parasıyla giderek kazı kazan aldığı iddia edilen Koçyiğit, 2 milyon TL kazandı. 

Kazı kazan milyoneri Dursun Koçyiğit sürecin nasıl geçtiğini açıkladı. İşte o açıklamalar..

"Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. 'Bir tane 30'luk alayım, şansımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa' dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Çok heyecanlıyım. Hemen büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, arabasını alırım. Babalık görevimi yaparım. Ben devamlı oynamıyordum. Arada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. 'Nasipse çıkar' dedim ve oynadım" 

Kazı Kazan'da 2 milyon TL kazanan Dursun Koçyiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Büfe görevlisi Yücel Ergin ise, "Arkadaş geldi buradan Kazı Kazan aldı. Bir tane verdim, ona da 2 milyon lira çıktı. O da heyecanlandı,  biz de heyecanlandık" dedi.

DURSUN KOÇYİĞİT KİMDİR?

Dursun Koçyiğit'in Tokat'lı olduğu biliniyor. Tokat'ta yaşayan evli ve 2 çocuk babası Dursun Koçyiğit'in 49 yaşında olduğu öğrenilirken mesleği ise bilinmiyor.