Kayseri'de 40 kelepçeli polis, adliyede

Yasin DALKILIÇ- Gökhan KURT / KAYSERİ, () - FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kayseri'de gözaltına alınan 40 polis, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye gönderildi. Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Organize Suçlarla...

Haberler 11.08.2016, 14:24
Kayseri'de 40 kelepçeli polis, adliyede
Yasin DALKILIÇ- Gökhan KURT / KAYSERİ, () - FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kayseri'de gözaltına alınan 40 polis, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) tarafından FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınan 40 polis, elleri plastik kelepçeli olarak sağlık kontrolü için Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki Adli Tabipliğe getirildi. Daha önce görevlerinden el çektirilen, kimlik ve silahlarına el konulduktan sonra gözaltına alınan polisler, 3 otobüsle sağlık kontrolüne getirilirken, bazıları elleri ile yüzlerini kapatmaya çalıştı. Yakınlarının bakışları arasında otobüsten indirilen polisler, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye götürüldü.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@