Kayıp Yaşlı Kadın Ormanda Bulundu

MUĞLA'da, evlerinin önünde oturken ortadan kaybolan Alzheimer hastası 78 yaşındaki Sultan Uslu, 14 saat sonra ormanlık alanda köpeklerle arama yapan jandarma tarafından bitkin halde bulundu.

Haberler 09.09.2015, 15:18
Kayıp Yaşlı Kadın Ormanda Bulundu
(DHA)- MUĞLA'da, evlerinin önünde oturken ortadan kaybolan Alzheimer hastası 78 yaşındaki Sultan Uslu, 14 saat sonra ormanlık alanda köpeklerle arama yapan jandarma tarafından bitkin halde bulundu.

Evli ve 3 çocuk annesi Sultan Uslu, dün saat 18.00 sıralarında, Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'ye 30 kilometre uzaklıktaki Kıran Mahallesi'ndeki evinin önünde otururken birden ortadan kayboldu. Alzheimer hastası olan Uslu'yu gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen bulamayan yakınları Yerkesik Jandarma Karakol Komutanlığı'na kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ve mahalle sakinleri Sultan Uslu'yu bulmak için seferber oldu. İz süren iki köpeğin de katıldığı arama çalışmaları sonucu Uslu, bugün saat 08.00 sıralarında mahalleye 5 kilometre mesafedeki ormanlık alanda bitkin bir şekilde bulundu. Uslu, saglık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Uslu'nun sağ olarak bulunmasıyla, yakınları büyük sevinç yaşadı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@