Kayahan'ın Ölüm Nedeni

ANKARA (ANKA) – Acıbadem Maslak Hastanesi Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Nahit Çakar, Kayahan’ın hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını

Haberler 03.04.2015, 03:14
Kayahan'ın Ölüm Nedeni

ANKARA (ANKA) – Acıbadem Maslak Hastanesi Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Nahit Çakar, Kayahan’ın hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nden yapılan açıklamada, küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören ünlü sanatçı Kayahan’ın, bugün sabah saatlerinde Acıbadem Maslak Hastanesi’nde hayatını kaybettiği belirtildi.

Sanatçının tedavisini yürüten Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Demir, “Kayahan 1,5 yıldır ileri evre küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle hastanemizde tedavi görüyordu. İlk dönemde tedaviye çok iyi cevap vermesine rağmen, son dönemde tedaviye gelişen direnç, hastalığın yaygınlaşması ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle maalesef kendisini kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Nahit Çakar ise “Hastamız bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Kayahan, hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi. (ANKA)
(AYÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@