Kardeşliğe Evet Yürüyüşü İçin Memurlar 17 Eylül'de İş Bırakacak

ANKARA(ANKA) - 17 Eylül Perşembe günü saat 16.30’da 14 Sivil Toplum Kuruluşunun gerç...

Haberler 15.09.2015, 12:15
Kardeşliğe Evet Yürüyüşü İçin Memurlar 17 Eylül'de İş Bırakacak

ANKARA(ANKA) - 17 Eylül Perşembe günü saat 16.30’da 14 Sivil Toplum Kuruluşunun gerçekleştireceği, “Teröre hayır, kardeşliğe evet” mitingine katılmak için memurlar yarım gün iş bırakacak.

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalar tarafından alınan karar gereği Ankara’da gerçekleştirilecek eyleme katılmak için Ankara’daki tüm kamu kurum ve kuruluşlarında yarım günlük iş bırakma kararı alındı.

İş bırakma kararı ile ilgili Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “Türkiye’de STK’lar Perşembe günü Ankara’da teröre karşı tek yürek ve tek vücut olacaklar. Sıhhiye’den Eski Meclise kadar büyük bir yürüyüş gerçekleştirecek “Teröre hayır, kardeşliğe evet” diyeceğiz. Bu büyük yürüyüşe en üst düzeyde katılımın sağlanması için Ankara’daki tüm kamu kurum ve kuruluşlarında yarım günlük iş bırakma kararı aldık. İş bırakan tüm üyelerimiz saat 16.30’da “Teröre hayır, Kardeşliğe evet” yürüyüşünde hazır bulunacaklar. İdarelerin ve vatandaşların kamu çalışanlarımızı anlayışla karşılayacağını düşünüyorum” dedi. (ANKA)

(HND/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@