Kar Yağışları Başladı Meteoroloji Yeni Açıklama Yaptı! İstanbul'da Kar Yağışları Kaç Gün Sürecek?

Günlerdir duyurusu yapılan kar yağışları bugün itibariyle İstanbul'da başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü bir açıklama yaparak İstanbul'da kar yağışlarının kaç gün süreceğini kamuoyuna duyurdu.

Kar Yağışları Başladı Meteoroloji Yeni Açıklama Yaptı! İstanbul'da Kar Yağışları Kaç Gün Sürecek?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul'da kar yağışlarına dair yeni bir bilgi paylaşımında bulunuldu. İstanbul'da kar yağışları kaç gün sürecek, hangi bölgeler etkilecek?

İSTANBUL İÇİN 7 GÜNLÜK KAR YAĞIŞI BEKLENTİSİ AÇIKLANDI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve uzmanlar tarafından günlerdir geleceği beklenen soğuk hava sistemi İstanbul'da etkili olmaya başladı. Bu sabah itibariyle kar yağışları kentin bazı bölgelerinde başladı. Son yılların en sert kış şartlarının başlangıcı üzerine vatandaşlar kar yağışlarının ne kadar süreceğine dair merak yaşıyorlardı. Bu merak Metetoroloji Genel Müdürlüğü'nün 7 günlük hava tahmini raporunu yayınlaması ile son buldu.

SICAKLIKLAR 20 DERECE DÜŞTÜ!

Hava sıcaklıkları İstanbul'da dün gece itibariyle 20 derece birden düştü. Beraberinde ise bu sabah kar yağışları başladı. Kar yağışlarının İstanbul'da Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri de aralıklarla devam edeceği bildirildi. Bu tarihten sonrası için ise henüz bir bilgilendirmede bulunulmadı.

İSTANBUL'DA KAR YAĞIŞLARI NE KADAR SÜRECEK!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine bugün parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı İstanbul'da en düşük 2 derede, en yüksek 4 derece sıcaklık olacak. Cumartesi günü bulutlu bir havanın hakim olduğu İstanbul'da en düşük 2 derece, en yüksek 4 derece sıcaklık meydana gelecek. Pazar günü kar yağışlı bir havanın etkisinde kalacak olan İstanbul'da en düşük sıcaklık -2 derece, en yüksek sıcaklık 0 derece olacak. Kar yağışları Pazartesi günü de devam edecek ve en düşük sıcaklık -2 derece, en yüksek sıcaklık 2 derece olacak. Salı günü kar yağışları etkisini sürdürecek ve en düşük sıcaklık -3 derece, en yüksek sıcaklık 1 derece olacak. Çarşamba günü yine kar yağışı beklenirken en düşük sıcaklık -3 derece, en yüksek sıcaklık 1 derece olacak. Perşembe günü hava durumu tahminine göre kar yağışı İstanbul'da sürecek ve en düşük sıcaklık -2 derece ve en yüksek sıcaklık 1 derece olacak.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@