Kapkaç yaptıktan bir saat sonra yakalandılar

Fatih KARAÇALI/ADANA, () - ADANA'da 47 yaşındaki Fatma Özveren'in elindeki cüzdanı kapkaç yapan Mert Karlıtepe, Eyüp Can Bol ile Mehmet Ali Uruç, olaydan bir saat sonra polis tarafından yakalandı. Özveren'in cep telefonu ile cüzdandaki 200...

Haberler 31.08.2016, 11:53
Kapkaç yaptıktan bir saat sonra yakalandılar

Fatih KARAÇALI/ADANA, () - ADANA'da 47 yaşındaki Fatma Özveren'in elindeki cüzdanı kapkaç yapan Mert Karlıtepe, Eyüp Can Bol ile Mehmet Ali Uruç, olaydan bir saat sonra polis tarafından yakalandı. Özveren'in cep telefonu ile cüzdandaki 200 TL, zanlıların üzerinden çıktı.
Fatma Özveren, dün öğle saatlerinde Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde yürürken arkasından gelen 3 kişi  elindeki cüzdanı kapıp ara sokaklara kaçtı. İçinde 3 bin TL değerindeki cep telefonu, 200 TL para, kredi kartları ve nüfus cüzdanı bulunan cüzdanı kapkaç yapılan Fatma Özveren'in şikayeti üzerine harekete geçen polis, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde şüphelilerin 20-23 yaşlar arasındaki Mert Karlıtepe, Eyüp Can Bol ile Mehmet Ali Uruç olduğunu saptadı.

Kapkaççılar, olaydan yaklaşık bir saat sonra polis tarafından yakalanırken, üzerlerinde yapılan aramalarda Fatma Özveren'e ait cep telefonu, kredi kartları ile 200 lira ele geçirildi. Emniyete götürülen 3 şüpheli, Fatma Özveren tarafından teşhis edildi. Uyuşturucu madde kullanmak ve hırsızlık suçlarından poliste kaydı bulunan ve suçlarını itiraf edip Özveren'in nüfus cüzdanını da kanalizasyona attıklarını belirten kapkaççılar, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@