Kapatılan cemaat okuluna Atatürk ve Erdoğan posteri asıldı

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde askeri darbe girişiminin ardından Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı tespit edilerek kapatılan okula Türk bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk ve...

Haberler 05.08.2016, 15:58 05.08.2016, 20:19
Kapatılan cemaat okuluna Atatürk ve Erdoğan posteri asıldı
Mehmet YİRUN/ÇORLU (Tekirdağ), () - TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde askeri darbe girişiminin ardından Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı tespit edilerek kapatılan okula Türk bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posteri asıldı.

Çorlu-İstanbul yolu üzerinde FETÖ'yle bağlantısı olduğu belirlenerek kapatılan ve Hazine’ye devredilen Safir Koleji binasına Türk bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posteri asıldı. Kapatılan okul öğrencilerini ise başka okullara nakil ve kayıtlarının yapıldığı bildirildi.

PARALAR BU OKULDAN

İstanbul'da önceki gün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen operasyonda, FETÖ örgütünün para imamı olduğu iddiasıyla yakalanan Murat Kılıç'ın üzerinden çıkan para ve çeklerin, el konulan bu okulUn öğrenci velileri tarafından verilen eğitim ücretleri ve işadamlarından alınan himmet olduğu ileri sürüldü.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@