Kapadokya kurban bayramına hazır

KURBAN Bayramı tatilinin kamu kuruluşlarında 9 güne çıkarılması ile birlikte tatilciler planlarını yaparken Kapadokya’da her bütçeye uygun konaklama tesislerinin de hazır olduğu belirtildi. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden...

Haberler 31.08.2016, 12:33
Kapadokya kurban bayramına hazır
KURBAN Bayramı tatilinin kamu kuruluşlarında 9 güne çıkarılması ile birlikte tatilciler planlarını yaparken Kapadokya’da her bütçeye uygun konaklama tesislerinin de hazır olduğu belirtildi.
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesi, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması nedeniyle tatilcilerin özellikle deniz turizmi nedeniyle sahillere akın etmesi, bölgeyi sakinleştiriyor. Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, şöyle dedi:
"9 günlük uzun tatiller bölgeye yaramıyor. Tatilciler sahil kısmını tercih ediyor. Kapadokya, Türkiye’nin tam orta noktası. Dolaysıyla tatile gidenler konaklamak için en az 1-2  gece de Kapadokya’da tatillerini geçiriyor. Bayramda doluluk bekliyoruz. Kapadokya'da her bütçeye hitap edecek şekilde kültür turizmi var."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@