Kapadokya kurban bayramına hazır

KURBAN Bayramı tatilinin kamu kuruluşlarında 9 güne çıkarılması ile birlikte tatilciler planlarını yaparken Kapadokya’da her bütçeye uygun konaklama tesislerinin de hazır olduğu belirtildi. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden...

Haberler 31.08.2016, 12:33
Kapadokya kurban bayramına hazır
KURBAN Bayramı tatilinin kamu kuruluşlarında 9 güne çıkarılması ile birlikte tatilciler planlarını yaparken Kapadokya’da her bütçeye uygun konaklama tesislerinin de hazır olduğu belirtildi.
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesi, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması nedeniyle tatilcilerin özellikle deniz turizmi nedeniyle sahillere akın etmesi, bölgeyi sakinleştiriyor. Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, şöyle dedi:
"9 günlük uzun tatiller bölgeye yaramıyor. Tatilciler sahil kısmını tercih ediyor. Kapadokya, Türkiye’nin tam orta noktası. Dolaysıyla tatile gidenler konaklamak için en az 1-2  gece de Kapadokya’da tatillerini geçiriyor. Bayramda doluluk bekliyoruz. Kapadokya'da her bütçeye hitap edecek şekilde kültür turizmi var."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@