Kalp Krizi Geçirince Yarım Metrelik Suda Boğuldu

BODRUM'da yüzlerce kişinin bulunduğu plajda denize giren 43 yaşındaki Zeki Eraslan, sığ alanda 50 santimetrelik suda hareketsiz kaldı.

Haberler 07.09.2015, 12:27
Kalp Krizi Geçirince Yarım Metrelik Suda Boğuldu
(DHA) - BODRUM'da yüzlerce kişinin bulunduğu plajda denize giren 43 yaşındaki Zeki Eraslan, sığ alanda 50 santimetrelik suda hareketsiz kaldı. Kalp krizi geçirdiği ve boğulduğu düşünülen Eraslan'ın kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek.

Ortakent- Yahşi Mahallesi'nde özel bir elektrik şirketinde teknisyen olan evli Zeki Eraslan dün akşam Camel Beach Sahili'nden denize girdi. Bir süre sonra sığ suda yüzükoyun hareketsiz kalan Eraslan'ı fark eden tatilciler, yardımına koştu. Plaja çıkartılan Ersalan'a olay yerindeki bir doktor müdahale etti. Ancak Eraslan, hayata döndürülemedi. Bazı tatilcilerin, bikinilerinin üzerine havlu sardıktan sonra dua ettiği görüldü. Yapılan inceleme sonrası Eraslan'ın cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Eraslan'ı denizden çıkartanlardan 40 yaşındaki Bekir Demir, "Yüzükoyun yattığını ama hareket etmediğini gördüm. Koşarak suya girip birkaç kişinin yardımıyla sahile çıkardık. Ama ne yazık ki biz karaya getirdiğimizde yaşamını yitirdiğini öğrendik. Burası çok sığlık. Derinlik 50 santimetreyi bile geçmiyor" dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@