Kahraman polis arkadaşlarını ziyarete geldi

Murat ÇAKIR/İSTANBUL,() Atatürk Havalimanı'nda 28 Haziran'da yaşanan terör saldırısı sırasında teröristi etkisiz hale getiren ve bu esnada yaralan polis memuru Yüksel Durna, havalimanındaki meslektaşlarını ziyaret etti. Durna, burada Atatürk...

Haberler 02.09.2016, 16:35
Kahraman polis arkadaşlarını ziyarete geldi

Murat ÇAKIR/İSTANBUL,() Atatürk Havalimanı'nda 28 Haziran'da yaşanan terör saldırısı sırasında teröristi etkisiz hale getiren ve bu esnada yaralan polis memuru Yüksel Durna, havalimanındaki meslektaşlarını ziyaret etti.

Durna, burada Atatürk Havalimanı Şube Müdürü Emre Erdoğan tarafından tebrik edildi. Pasaport Bürosu'nda görev yapan Durna, Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde çevreye ateş açan canlı bombayı vurarak etkisiz hale getirmişti. Durna, taburcu olmasının ardından izinli olmasına rağmen havalimanında beraber görev yaptığı meslektaşlarını görmeye geldi. Şube Müdürü Erdoğan, terör saldırısı sırasında canlı bombanın etkisiz hale getirilmesinde katkısı olan Durna'ya teşekkür etti. Yaklaşık iki ay önce hastaneden taburcu olduğu belirtilen Durna'nın bir ay sonra görevine döneceği öğrenildi.Olay günü terminalde rastgele ateş eden canlı bombayı vurma görüntüleri güvenlik kameralarına yansıyan Durna bir çok kişinin hayatını kurtarmıştı. Terör saldırısında vücuduna isabet eden çelik bilye ile yaralanan Durna, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görmüş ve Durna'nın dalağı alınmıştı.

(FOTOĞRAF)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@