Kaçan Eşini Evine Getirip Öldürdü

KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde minibüs şoförü 24 yaşındaki Emrah Çakır, kendisini terk edip Eskişehir'deki babasının yanına giden 20 yaşındaki Hazal Çakır'ı evine getirdikten sonra tabancayla vurarak öldürdü.

Haberler 11.11.2015, 12:44
Kaçan Eşini Evine Getirip Öldürdü
(DHA) - KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde minibüs şoförü 24 yaşındaki Emrah Çakır, kendisini terk edip Eskişehir'deki babasının yanına giden 20 yaşındaki Hazal Çakır'ı evine getirdikten sonra tabancayla vurarak öldürdü. Emrah Çakır, eşinin cesedini boş araziye attıktan sonra kaçıp, ortadan kaybuldu.

Olay dün gece, Darıca'nın Osman Gazi Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 2 yıl önce Emrah Çakır ile evlenen Hazal Çakır, aralarındaki geçimsizlik artınca 1 yaşındaki çocuğunu da yanına alarak Eskişehir'de oturan babasının yanına gitti. Emrah Çakır, dün Eskişehir'e giderek aldığı eşi Hazal Çakır'ı Darıca'daki evine getirirken, çocukları ise Eskişehir'de kaldı.

2 yıl önce ailelerinin karşı çıkmalarına rağmen evlenen Emrah Çakır ile Hazal Çakır, eve geldikten sonra yeniden tartışmaya başladı. Emrah Çakır, tartışma sırasında ruhsatsız tabancasını çıkartarak eşi Hazal Çakır'a iki el ateş etti. Göğsünden vurulan Hazal Çakır olay yerinde yaşamını yitirdi. Emrah Çakır, daha sonra eşinin cesedini evlerinin yakınında bulunun boş araziye attıktan sonra kaçtı.

Bu sabah saatlerinde kadının cesedini görenler polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler incelemede bulunurken, eşini öldüren Emrah Çakır'ı yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@