Jaime King: 12 yaşındayken cinsel tacize uğradım

36 yaşındaki ABD'li aktris ve model Jaime King, Lady Gaga'nın Oscar törenindeki performansından sonra duygusal bir mesaj paylaştı.

Haberler 02.03.2016, 08:15
Jaime King: 12 yaşındayken cinsel tacize uğradım

Pazar günü 88'incisi düzenlenen Oscar Ödül Töreni'nin en duygusal anlarından biri, Lady Gaga'nın cinsel tacize uğrayan bir toplulukla birlikte, beyaz piyanosu başında seslendirdiği 'Til It Happens to You (Başına Gelmedikçe Bilemezsin)' şarkısını söylemesi oldu. Lady Gaga, bu şarkıyı ABD'deki kampus tecavüzlerini ele alan 2015 yapımı 'The Hunting Ground' belgeseli için seslendirmiş, Oscar ödüllerinde de En iyi Özgün Şarkı kategorisinde aday olmuştu. 

Ödül töreninde ayakta alkışlanan bu performans sonrası, 36 yaşındaki model Jaime King'den bir itiraf geldi. 

jaimeking.jpg

'TEŞEKKÜRLER LADY GAGA'

'Teşekkürler Lady Gaga. Yıllarca tacize uğradıktan sonra nihayet gerçekten iyileştiğimi hissettim. Bunu söylediğim birkaç insan olduğu için teşekkürler. Kendime teşekkürler, bunu bir kapak hikayesi yapmadığım, bu durumu içimden gelen en dürüst şekilde söyleyebildiğim için. Ruhuma, bedenime, aklıma, duygularıma, içimdeki çocuğa, gençliğime teşekkürler, seni seviyorum. Şimdi bir şekilde özgürüm. Çünkü fark ettim ki, sessizliğim yaşananlar konusunda yardımcı olmama ya da bunu değiştirmeme yaramıyor, bu ben değilim. Hepinizi, güvenli alanlar yarattığınız için çok seviyorum. Şimdi harekete geçme zamanı... 14 yaşındaydım ve tacizler 12 yaşımdayken başlamıştı. Huzurla kalın.' 

28634e5100000578-3072586-pregnancy_plunge_jaime_king_looked_stunning_in_a_plunging_peach_-a-97_1431027889246.jpg

Jaime King, eşi Kyle Newman ile birlikte. Çiftin biri 2 yaşında diğeri 7 aylık iki oğlu bulunuyor. 

 

abcgazetesi.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@