İzmir merkezli Gölbaşı-4 operasyonunda 6 gözaltı

DARBE girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında İzmir'in Ödemiş İlçesi merkezli 7 kentte düzenlenen ve haklarında yakalama kararı bulunan 16 kişinin yakalanması için polis 'Gölbaşı-4' adlı operasyonu başlattı. Altı kişi...

Haberler 02.09.2016, 14:20
İzmir merkezli Gölbaşı-4 operasyonunda 6 gözaltı
DARBE girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında İzmir'in Ödemiş İlçesi merkezli 7 kentte düzenlenen ve haklarında yakalama kararı bulunan 16 kişinin yakalanması için polis 'Gölbaşı-4' adlı operasyonu başlattı. Altı kişi gözaltına alınırken, diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
İstanbul, Konya, Van, Aydın, Kırklareli ve Manisa'yı da kapsayan Ödemiş merkezli 'Gölbaşı-4' adlı operasyonda polis, bu sabah 16 şüphelinin yakalanması için 27 adrese eş zamanlı baskın yaptı. Ödemiş'te; AK Parti Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı L.E. ile R.A, S.C, S.U ve Ö.Ö., İzmir'de ise Ödemiş Sağlık Grup Başkanı İ.T. yakalandı. Yakalananların üzerinden ruhsatlı bir silah ile 1 dolarlık banknotlar bulunduğu belirtildi. Aranan diğer şüphelilerin yakalanması için operasyonun sürdüğü bildirildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@