İzmir merkezli Gölbaşı-4 operasyonunda 6 gözaltı

DARBE girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında İzmir'in Ödemiş İlçesi merkezli 7 kentte düzenlenen ve haklarında yakalama kararı bulunan 16 kişinin yakalanması için polis 'Gölbaşı-4' adlı operasyonu başlattı. Altı kişi...

Haberler 02.09.2016, 14:20
İzmir merkezli Gölbaşı-4 operasyonunda 6 gözaltı
DARBE girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında İzmir'in Ödemiş İlçesi merkezli 7 kentte düzenlenen ve haklarında yakalama kararı bulunan 16 kişinin yakalanması için polis 'Gölbaşı-4' adlı operasyonu başlattı. Altı kişi gözaltına alınırken, diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
İstanbul, Konya, Van, Aydın, Kırklareli ve Manisa'yı da kapsayan Ödemiş merkezli 'Gölbaşı-4' adlı operasyonda polis, bu sabah 16 şüphelinin yakalanması için 27 adrese eş zamanlı baskın yaptı. Ödemiş'te; AK Parti Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı L.E. ile R.A, S.C, S.U ve Ö.Ö., İzmir'de ise Ödemiş Sağlık Grup Başkanı İ.T. yakalandı. Yakalananların üzerinden ruhsatlı bir silah ile 1 dolarlık banknotlar bulunduğu belirtildi. Aranan diğer şüphelilerin yakalanması için operasyonun sürdüğü bildirildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@