İşte Deniz Dibinde Akdeniz Foku

ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde dalış yapan Mustafa Akkoca, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan Akdeniz fokunu görüntüledi.

Haberler 08.12.2015, 17:02
İşte Deniz Dibinde Akdeniz Foku

(Antalya), (DHA) - ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde dalış yapan Mustafa Akkoca, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan Akdeniz fokunu görüntüledi.

Korum Mahallesi sahilinde dün öğle saatlerinde dalış yapan Mustafa Akkoca, deniz dibinde yüzdüğü sırada yanına yaklaşan Akdeniz fokunu fark etti. Bir süre fokla birlikte yüzen Akkoca, daha sonra su altı kamerasıyla Akdeniz fokunun fotoğraflarını çekerek sosyal paylaşım sitesinde paylaştı.

Akdeniz foklarının çok nadir görülen deniz canlıları olduğunu aktaran Mustafa Akkoca, "Foku görünce çok şaşırdım. Genelde insanlardan kaçıyorlar. Ancak bu fok beni görünce kaçmadı. Yaklaşık 40 dakika birlikte yüzdük. Denizden çıkmak zorunda kaldığım için orada bıraktım. Halen etkisinden kurtulamadım. Olağanüstü bir güzellik. Fotoğraflarını çekerken adeta bana poz verdi, inanılır gibi değil" diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@