İstanbullular kendinizi bir an önce eve atmaya bakın!

İstanbul için son uyarı geldi. Öyle ki bu uyarıya karşı bir an önce evinizde bulunmanızda yarar var... İşte o son uyarı şöyle...

Haberler 29.12.2016, 14:50
İstanbullular kendinizi bir an önce eve atmaya bakın!

Meteoroloji, İstanbul için bugün akşam, yarın ve Cumartesi "kuvvetli kar yağışı" uyarısı yaptı. Uyarının yapıldığı dakikalarda Kartal'a kar yağışı başladı.

İstanbul’da günlerdir beklenen kar yağışı için önce uyarı ardından ilk yağış geldi. Meteoroloj saat 14:30 sıralarında yaptığı uyarıda İstanbul için “bugün akşam, yarın ve Cumartesi “kuvvetli kar yağışı” bekleniyor” dedi.

Kar Yağışı

İstanbul’da bugün kuvvetli kuzeyli rüzgar ve fırtınayla birlikte genel olarak yağmur şeklinde devam eden yağışın öğleden sonra karla karışık yağmura akşam ilk saatlerden itibaren ise il genelinde kar şekline dönüşeceği tahmin ediliyor. İstanbul’da yağışın zaman zaman kuvvetli olmak üzere bugün akşam, yarın ve Cumartesi günleri karla karışık yağmur ve kar şeklinde etkili olması bekleniyor. Yağışın kar ve sulu kar şeklinde yağması beklendiğinden, kar kalınlığının kıyı kesimlerde 5 cm ’ye kadar, kentin iç ve yüksek kesimlerinde ise 10-20 cm civarında olabileceği tahmin edilmektedir.

İstanbul'da yarın Okullar Tatil mi?

Meteorolojik uyarıya bakılırsa okulların tatil olma olasılığı çok yüksek....

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@