İstanbul'da Lodos Maddi Hasara Neden Oluyor

İstanbul'da şiddetli lodos maddi hasarlarında oluşmasına neden oluyor

Haberler 22.11.2015, 16:56
İstanbul'da Lodos Maddi Hasara Neden Oluyor

 

Kuvvetli lodos nedeniyle Esenler'de bir binanın çatısı, park halindeki araçların üzerine düştü. İstanbul'da etkisini sürdüren lodos, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.Esenler Kazım Karabekir Mahallesi'nde lodosun etkisiyle bir binanın çatısı uçtu. Karşıdaki binanın duvarına çarptıktan sonra parçalanan çatı, park halindeki 3 aracın üzerine düştü. Olayda yaralanan olmazken, araçlarda hasar oluştu.

Kuvvetli lodos, deniz ulaşımını da olumsuz etkilerken, Üsküdar Salacak sahilinde Kız Kulesi civarında dalgalar oluştu.Silivri'de şiddetli lodos nedeniyle vatandaşlar yolda yürümekte güçlük çekti. Silivri Dalgakıran mevkisinde sahilde 15 metreyi bulan dalgalar oluşurken, bazı balıkçı tekneleri battı. Dalgakıran'da vatandaşlar dev dalgaların fotoğrafını çekerken, bazı ağaç dallarının da lodos nedeniyle koptuğu görüldü.

Cemal Büyükkeskin, "Ben buranın yerlisiyim. Geçen sene de dalgalar vardı ama bu sene daha fazla. Dalgaların boyu 15 metreyi buluyor. İnanılmaz bir şey. İlk defa böyle dalgalarla karşılaşıyorum" dedi. Bu arada vatandaşlar, Silivri sahilinde teknelerin bulunduğu alandaki karabatakları besledi.

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@