İstanbul'da Bazı İlçeler Karanlığa Bürünecek

BEDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre,İstanbul Avrupa Yakasında bazı ilçelerde bakım-onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle 16 Kasım Pazartesi günü elektrik kesintisi yapılacak.

Haberler 13.11.2015, 21:51
İstanbul'da Bazı İlçeler Karanlığa Bürünecek

 

Avrupa Yakası'nda Fatih, Beylikdüzü, Esenyurt, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Bahçelievler'in bazı mahallelerinde 16 Kasım Pazartesi günü elektrik kesintisi yapılacak.

BEDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım-onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesinti saatleri şöyle:

Fatih'te Ayvansaray, Karagümrük, Derviş Ali, Hırka-ı Şerif, Balat, Yavuz Sultan Selim, Zeyrek, Ali Kuşçu, Akşemsettin Mahalleleri ve civarı saat 03.00-07.00 arasında elektrik alamayacak.

Beylikdüzü'nde Dereağzı Mahallesi'nin; Hasan Tahsin, Gölyaka Caddeleri, Yavuz Sokak ve civarında 08.30-18.30 saatleri arasında kesinti uygulanacak.

Esenyurt'ta Başakşehir Mahallesi'nin; İstasyon Çıkmazı Sokak, Bahçeşehir 1.Kısım, Demir Yolları, İSKİ Arıtma, BP Petrol İstasyonu, Belediye Temizlik İşleri ve civarı 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Zeytinburnu'nda Kazlıçeşme Mahallesi'nin; Kennedy, Demirhane Caddeleri ve civarında ise 09.00-13.00 saatleri arasında kesinti yapılacak.

Bayrampaşa'da Kocatepe Mahallesi'nin; Şehir Parkı, Yağ İskele Caddeleri, 9,13 Sokakları, Kuru Gıda, Mega Center ve civarında 08.00-18.00 saatleri arasında elektirik kesintisi uygulanacak.

Bahçelievler'de Çobançeşme Mahallesi'nin Sanayi Caddesi, Acar Sanayi Sitesi ve civarına 08.00-18.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@