İstanbul Ve Marmara İçin Kuvvetli Fırtına Ve Sağanak Uyarısı

ANKARA(ANKA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Marmara’nın doğusunda kuvvetli poyraz fırtınası ile birlikte sürekli yağış uyarısı yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İstanbul ve Marmara’n

Haberler 09.04.2015, 10:09
İstanbul Ve Marmara İçin Kuvvetli Fırtına Ve Sağanak Uyarısı

ANKARA(ANKA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Marmara’nın doğusunda kuvvetli poyraz fırtınası ile birlikte sürekli yağış uyarısı yaptı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İstanbul ve Marmara’nın Doğusunda kuvvetli poyraz fırtınası ile birlikte sürekli yağış bekleniyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova’da sabah saatlerinde başlayacak aynı gün gece saatlerine kadar aralıksız ve kuvvetli Poyraz Fırtınası birlikte devam edeceği belirtilen açıklamada, metrekareye 25-50 mm arasında yağış bırakacağının beklendiği kaydedildi. Kuvvetli fırtına ve sürekli yağmurun meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunulurken, su baskını, çatı uçması, ağaç veya direklerin devrilmesi ile ulaşımda aksamalar yaşanabileceği kaydedildi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@