İstanbul Valiliği: Emniyet Tarandı, 2 Polis Hafif Şekilde Yaralandı

İSTANBUL(ANKA) – İstanbul Valiliği, İl emniyet Müdürlüğü’nün uzun namlulu silahla tarandığını, 2 polisin olayda hafif şekilde yaralandığını açıkladı. Saldırganlardan birinin üzerinden uzun namlulu silah, 2 el bombası ve 1 tab

Haberler 01.04.2015, 13:58
İstanbul Valiliği: Emniyet Tarandı, 2 Polis Hafif Şekilde Yaralandı

İSTANBUL(ANKA) – İstanbul Valiliği, İl emniyet Müdürlüğü’nün uzun namlulu silahla tarandığını, 2 polisin olayda hafif şekilde yaralandığını açıkladı. Saldırganlardan birinin üzerinden uzun namlulu silah, 2 el bombası ve 1 tabanca bulunduğu da belirtildi.

İstanbul Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün saat 17.50 sıralarında Vatan Caddesi üzerinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü binası uzun namlulu silahla tarandı. Çıkan çatışmada saldırıda bulunan kadın teröristin ölü olarak ele geçirildiği belirtilen açıklamada, “Teröristin üzerinde bir uzun namlulu silah, 2 el bombası ve 1 tabanca bulunmuştur. Çatışma sırasında hafif şekilde yaralanan 2 polis memuru tedavi altına alınmıştır. Konu hakkında detaylı araştırma ve soruşturmaya ilgili birimlerimizce devam edilmektedir” denildi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@