İstanbul'da Üniversite Öğrencisi Genç Kadına Toplu Tecavüz Edip İşkence Yaptılar!

Eğitim görmek için Mısır'dan İstanbul'a gelen genç bir kadın eğitim merkezinde tanıştığı arkadaşı tarafından gasp edildi. Mağdur kadın gidip şikayette bulununca 4 kişi tarafından kaçırılıp toplu tecavüze uğradı.

İstanbul'da Üniversite Öğrencisi Genç Kadına Toplu Tecavüz Edip İşkence Yaptılar!

İstanbul'da meydana gelen toplu tecavüz olayının ayrıntıları müde bulandırdı. Mısır'dan eğitim için İstanbul'a gelen 28 yaşındaki kadın yine Mısırlı bir başka kişi tarafından maruz kaldığı olaylarla hayatının şokunu yaşadı.MISIR'DAN GELDİ HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI!Olay geçtiğimiz yıllarda İstanbul Beyoğlu'nda gerçekleşti. Eğitim görmek için Mısır'dan İstanbul'a gelen 28 yaşındaki R.D. isimli genç kız bir üniversiteye kayıt yaptırdı. Bu üniversitenin Türkçe Öğretim Merkezi'nde yine kendisi gibi Mısır'dan eğitim görmek için gelen I.M. ile tanıştı ve ardından ise sevgili oldu.Mısırlı çift Beyoğlu'nda arkadaş grupları ile birlikte bir evde yaşamaya başladılar. İddiaya göre 2 hafta yanı evde kalan çift arasında büyük bir tartışma çıktı. Tartışmanın ise R.D.'nin duşa girdiği sırada erkek arkadaşı I.M.'nin duşa girerek genç kızla zorla birlikte olmak istemesi ile başladığı bildirildi. Çıkan bağırışlar ile ev arkadaşlarından O.A. araya girerek I.M.'yi evden kovdu.GASP EDİP DÖVDÜLER!Kız arkadaşının kendisini reddetmesi ve evden kovulması nedenleriyle öfkelen I.M. evin sokağında R.D.'nin çıkmasını bekledi. R.D. arkadaşından aldığı 4 Bin TL ile bankaya gitmek için evden çıktığı sırada I.M ile arkadaşı O.M. tarafından gasp edildi. R.D.'nin üzerinde bulunan para ve telefonu alan ikili kaçarak olay yerinden uzaklaştılar. Yaşadığı gasp üzerine karakola giden R.D. darp ve gasp edildiğini söyleyerek I.M.'den ve O.M.'den şikayetçi oldu.BAYILTARAK KAÇIRIP TECAVÜZ ETTİLER!Olayın üzerinden 3 ay geçmesinin ardından yüzüne maske takan I.M. arkadaşlarıyla R.D.'yi bayıltarak kaçırdı. Ayıldığında karşısında 4 erkeği gören R.D. neye uğradığını şaşırdı. R.D.'den şikayetinden vazgeçmesini istediler. Eğer vazgeçmezse toplu şekilde tecavüz edececeklerini söylemeleri üzerine R.D., dediklerini yapacağını söyleyerek kurtulmak istedi. Ancak şikayetinden vazgeçeceğini söylemesine rağmen 4 kişi R.D.'ye defalarca tecavüz etti ve işkence yaptı. İşkence sonrasında R.D.'den şikayetinden vazgeçtiğine dair zorla imzalı bir kağıt aldılar. R.D. serbest kaldıktan sonra ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek yaşadığı bu olaya ilişkin olarak suç duyurusunda bulundu.40 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENİYOR!Suç duuyurusunun ardından savcılık hemen harekete geçerek soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında R.D. adli tıp kurumuna sevkedildi. Burada R.D.'nin defalarca tecavüze uğradığı ve işkence gördüğü tespit edildi. Adli tıp kurumunun raportunun ardından 2 şüpheli hakkında “Nitelikli Cinsel Saldırı”, “Birden Fazla Kişi Tarafından Nitelikli Yağma”, “Basit Cinsel Saldırı” ve “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçlarından iddianame düzenlendi. 40 yıla kadar hapis cezası almaları istenen saldırganlar önümüzdeki günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaya başlayacaklar.


Yorumlar (1)
Basit Adam 2 ay önce
Basit cinsel saldırmı???
4kişi tecavüz ediyor, dava başlıkları arasındaki komikliğe bak BASİT CİNSEL SALDIRI ağır cinsel saldırı nasıl oluyor? Dilerimki Bu suça bu ismi verip bu şekilde niteleyen kişide BASİT CİNSEL SALDIRIYLA imtihan olur.
Koskoca bir ümmeti kelimelerle mahvettiniz, Allahın laneti üzerinize olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@