İstanbul'da dehşet evi! 1 aydır işkence gören kadın kurtarıldı

Şişli'de bir binada kalan Moğalistanlı kadının, birlikte yaşadığı kişinin 1 aydan bu yana işkencesine maruz kaldığı iddia edildi. Pencereden çığlık atarak yardım isteyen kadın ile bileklerini kesen adam hastaneye kaldırıldı.

Gündem 29.09.2020, 15:40
İstanbul'da dehşet evi! 1 aydır işkence gören kadın kurtarıldı

İstanbul'un Şişli ilçesinde Feriköy Emek Sokak'taki bir binada dün öğle saatlerinde iddiaya göre 43 yaşındaki Battulga Odgerel isimli kadının pencereden yardım çığlıklarını duyan komşular polise haber verdi.

EVİN ANAHTARINI PENCEREDEN POLİSLERE ATTI

Binanın önüne gelen polisleri gören Battulga Odgerel, evin anahtarını pencereden attı.

İçeri giren polisler, vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler bulunan, bazı yaraları kabuk bağlamış haldeki yaralı kadın ile bu kadının bir odaya kilitlediği, bileği kesik 45 yaşındaki Sambuu K.'yi çıkardı.

Haber verilmesi üzerine kısa sürede gelen 112 ekibi Moğolistan vatandaşı iki yaralıyı ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

HEM KADININ HEM KENDİSİNİN BİLEKLERİNİ KESMİŞ

Yapılan araştırmada Battulga Odgerel'in bir ayı aşkın süreden bu yana Sambuu K.'nin zaman zaman bıçaklı olmak üzere şiddetine maruz kaldığı, son olarak kadını tartakladıktan sonra yere yatırarak sol bileğini kestiği, ardından kendisinin iki bileğini kestiğinin anlaşıldığı öğrenildi.

PENCEREYİ AÇIP KOMŞULARDAN YARDIM İSTEDİ

Kan kaybeden kadının adamı bulunduğu odada kilitledikten sonra pencereyi açarak çevredekilerden ve komşulardan bağırarak yardım istediği iddia edildi. Polis, soruşturmayı çok yönlü sürdürüyor.

DHA

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@