İSKİ'den su kesintisi haberi! İşte kesinti 25 ocak 2023 kesinti olacak saatler

İstanbul Su ve Kanalizasyon Dairesi tarafından açıklama geldi. İstanbul da o saatte o semtler de su kesintisi yaşanacak. 25 Ocak 2023 çarşamba gününe ait su kesintisi saatleri paylaşıldı. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…. 

İSKİ'den su kesintisi haberi! İşte kesinti 25 ocak 2023 kesinti olacak saatler

İSKİ tarafından su kesintisi olacak olan İstanbul ilçesi belli oldu. O ilçeler de su kesintisi için uyarı yapıldı. 25 Ocak 2023 Çarşamba günü su kesintisi yaşanacak. İşte tüm detaylar. 

İSKİ tarafından su kesintisi yapılacak olan semt belli oldu 

İstanbul ilçeleri içerisinde su kesintisi yaşanacağı haberi İstanbul Su ve Kanalizasyon Dairesi tarafından açıklandı. 25 Ocak 2023 çarşamba gününe ait su kesintisinin yaşanacağı yer semt içerisinde yaşayan vatandaşlara haber edildi. Hangi saatte ve hangi sebepten dolayı da suların kesileceği vatandaşlara açıklandı. Vatandaşların su kesintisinin de ne zaman biteceğini araştırmaya başladığı belli oldu. Su kesintisinin hangi iller de olacağı da duyuruldu. Su kesintisi olacak iller şu şekilde duyuruldu; Beyoğlu, Esenler, Maltepe, Sarıyer, Tuzla ve Üsküdar ilçelerinde su kesintileri hakim olacak. Peki, sular saat kaç civarında gelecek? Su kesintisine neden olan sebepler içinde neler var? 

SU KESİNTİSİ LİSTESİ

İSKİ'den su kesintisi haberi! İşte kesinti 25 ocak 2023 kesinti olacak saatler

İstanbul sular saat kaç civarında gelecek? 

İstanbul ilinde su kesintisi hakkında detaylı araştırmalar başladı. İSKİ’de ( İstanbul Su ve Kanalizasyon Dairesi) konu hakkındaki açıklamalarını vatandaşlar ile paylaştı. 6 ilçe de yaşanacak olan su kesintisinin nedeni de araştırıldı. İlçe Bağcılar, su kesintisinin olma nedeni içme suyu hatlarında meydana gelecek olan arıza nedeni ile 100 mm çaplı şebeke hattı arızaları 25 Ocak 2023 çarşamba günü başlayacak olup tahmini olarakta saat 19.00’da biteceğini açıkladılar. İstanbul da olacak kesintileri bu şekilde açıklığa kavuşturdular. İstanbul Su ve Kanalizasyon Dairesi ( İSKİ) tarafından çalışmalar sürdürülmeye devam ediyor. İstanbul da ki su kesintileri duyuruları önceden yapılıp vatandaşların mağdur olmaması adına tüm çalışmaları düzenlemesini yapmaktadırlar. Peki, sizin ilçenizde herhangi bir su kesintisi yaşandı mı? İSKİ tarafından su kesintisi mesajı geldi mi? 

SONRAKİ HABER