İş manikası doğalgaz borusu deldi

ÇANAKKALE'nin Bayramiç İlçesi'nde, devam eden elektrik hatların yeraltına alınma çalışmaları sırasında kazı yapan iş makinaları doğalgaz borusunu deldi. Paniğe neden olay sonrası ekipler tahrip olan boruyu tamir etti. Atatürk Caddesi'nde...

Haberler 03.09.2016, 22:57
İş manikası doğalgaz borusu deldi
ÇANAKKALE'nin Bayramiç İlçesi'nde, devam eden elektrik hatların yeraltına alınma çalışmaları sırasında kazı yapan iş makinaları doğalgaz borusunu deldi. Paniğe neden olay sonrası ekipler tahrip olan boruyu tamir etti.
Atatürk Caddesi'nde akşam saatlerinde özel bir enerji şirketine ait iş makinası Dörtyol Kavşağı'nda çalışma yaptığı sırada doğalgaz borusunu deldi. Borudan kısa bir süre sızan doğalgaz çevreye yayıldı. Olayı görenlerin durumu bildirmesiyle kısa bir süre sonra olay yerine gelen doğalgaz şirketi, gazı akışını kesti. Olay sonrası delinen borunun onarılmasına başlanırken, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, "Doğalgaz borusu enerji hatların yeraltına aldığı çalışmalar sırasında ufak bir delik oluşmuş kısa bir süre sonra da gaz kesilerek onarılmıştır. Olay yerinde doğalgaz patlaması yaşanmamış bir tehlike oluşmamıştır" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@