İş Başvuruları Sonuçlanmayınca Benzinli Eylem Yaptılar

MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmak için başvuran, iki gün sonra sonucu öğrenmek için kuruma dönen ancak işlemlerin sürdüğünü öğrenen iki kişi, bir süre sonra benzinli eylem yaptı.

Haberler 17.11.2015, 00:03
İş Başvuruları Sonuçlanmayınca Benzinli Eylem Yaptılar
(DHA) - MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmak için başvuran, iki gün sonra sonucu öğrenmek için kuruma dönen ancak işlemlerin sürdüğünü öğrenen iki kişi, bir süre sonra benzinli eylem yaptı. Polisin ikna çabaları sonucu eylemden vazgeçen iki kişi, polis merkezine götürüldü.

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında, Manisa Büyükşehir Belediyesi yeni binası önünde meydana geldi. İki gün önce Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne iş başvurusunda bulunan A.A. ve N.K., bugün sonucu öğrenmek için kuruma geldi. Ancak işlemlerin sürdüğünü öğrenen iki kişi, daha sonra kurumdan ayrıldı. Bir süre sonra bir bidon benzinle tekrar belediye önüne gelen A.A. ve N.K., kendilerini yakacaklarını söyleyerek bağırmaya başladı. Görenlerin ihbarı üzerine belediye önüne polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Güvenlik güçlerinin ikna çabaları olumlu sonuç verdi. Üzerine benzin döken iki kişi, polise teslim oldu. A.A. ve N.K. ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@