İmamın Eşini Kaçırdığı İddia Edilen Muhtar, Erdoğan'ın Listesinden Çıkarıldı

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'ne bağlı Gümüşgöze'de, mahalle imamının eşiyle kaçan evli ve 3 çocuk babası Muhtar 40 yaşındaki M.Y., Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı muhtarlar buluşmasının davetli listesinden çıkarıldı.

Haberler 05.01.2016, 20:55
İmamın Eşini Kaçırdığı İddia Edilen Muhtar, Erdoğan'ın Listesinden Çıkarıldı

(Antalya), (DHA) - ANTALYA'nın Alanya İlçesi'ne bağlı Gümüşgöze'de, mahalle imamının eşiyle kaçan evli ve 3 çocuk babası Muhtar 40 yaşındaki M.Y., Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı muhtarlar buluşmasının davetli listesinden çıkarıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her hafta Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlediği muhtarlar buluşmasına Alanya'dan üç mahalle muhtarı davet edildi. Yeniköy Muhtarı Ahmet Göktaş, Hocalar Muhtarı İbrahim Çetin ve Gümüşgöze Muhtarı M.Y. ilk kez toplantıya çağırdı.


Alanya'da geçen hafta perşembe günü mahalle imamı İ.U.'nun 2 çocuk annesi eşiyle kaçtığı iddiasıyla jandarma tarafından ifadesi alınan ve ardından serbest bırakılan muhtar M.Y. ise bu olaydan sonra telefonla aranarak listeden çıkarıldı.

'ADIM LİSTEDEN ÇIKARILMIŞ'

Muhtar M.Y. ise olayla ilgili, "Toplantı daveti için yaklaşık 1 ay önce bize telefonla ulaşılarak TC kimlik numaralarımız ve kimlik bilgilerimiz alındı. Ancak geçen hafta Cumhurbaşkanlığından beni aradılar. Daha önce muhtarları bu toplantılara üçerli gruplar halinde çağırdıklarını ancak grupları ikişer kişiye düşürdüklerini söylediler. Bu nedenle adım listeden çıkarılmış. Adımın çıkarılmasının yaşanan olayla bağlantılı olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Yeniköy Muhtarı Ahmet Göktaş, "Yarın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda saat 11.30'da başlayacak toplantıya Hocalar Muhtarı İbrahim Çetin ile birlikte davet edildik. Toplantının içeriği hakkında bilgi verildi. Şu an karayoluyla Ankara'ya gidiyoruz. Cumhurbaşkanımızın davetinden dolayı çok mutlu olduk. Toplantı sonrasında yemekte de Cumhurbaşkanımızla bir arada olacağız. İlçemizdeki sıkıntılarını bu toplantıda anlatma fırsatı bulacağımızı düşünüyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@