İki Arkadaşı Ölüm De Ayıramadı

SAKARYA'nın Hendek İlçesi'nde kalp krizi geçirince hastaneye götürdüğü arkadaşı Fikri Gözcü'nün (65) ölüm haberini alan Secat Yurt da (68) evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Haberler 05.10.2015, 22:40
İki Arkadaşı Ölüm De Ayıramadı
(DHA)- SAKARYA'nın Hendek İlçesi'nde kalp krizi geçirince hastaneye götürdüğü arkadaşı Fikri Gözcü'nün (65) ölüm haberini alan Secat Yurt da (68) evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. İki arkadaş mahalle mezarlığında birlikte toprağa verildi 

Hendek İlçesi Çamlıca Mahallesinde yaşayan Fikri Gözcü, Cumartesi akşamı fenalaşınca eski arkadaşı ve komşusu Secat Yurt tarafından Hendek Devlet Hastanesine götürüldü. Kalp krizi geçirdiği tespit edilen Fikri Gözcü tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Arkadaşı Fikri Gözcü'nün ölümünün ardından gece eve gelen Secat Yurt yakınlarına çok üzgün olduğunu söyledikten sonra uyumak için odasına geçti. Sabah saatlerinde ailesinin uyandırmak istediği Secat Yurt'un gece hayatını kaybettiği anlaşıldı. Secat Yurt'un da komşusu gibi kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği belirlendi. Birkaç saat arayla kalp krizinden hayatını kaybeden iki arkadaş dün günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Çamlıca Mahallesi Kabristanlığında toprağa verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@