Iğdır Valiliği: Şehit Olan Polisler Zırhlı Araçlarla Göreve Gidiyordu

Iğdır Valiliği, bazı basın yayın organlarında dün meydana gelen ve 13 polisin şehit olduğu olay ile ilgili, “Şehit olan polislerin zırhlı araç istedikleri ama verilmediği” şeklindeki haberleri yalanladı.

Haberler 09.09.2015, 17:23
Iğdır Valiliği: Şehit Olan Polisler Zırhlı Araçlarla Göreve Gidiyordu

ANKARA(ANKA) - Iğdır Valiliği, bazı basın yayın organlarında dün meydana gelen ve 13 polisin şehit olduğu olay ile ilgili, “Şehit olan polislerin zırhlı araç istedikleri ama verilmediği” şeklindeki haberleri yalanladı.

Iğdır Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bazı haberlerde şehit olan polislerin zırhlı araç istedikleri ama verilmediği şeklinde gerçeğe aykırı ifadeler yer aldı. Oysaki Dilucu’nda görev yapan polis memurları zırhlı araçlarla ve zırhlı koruma ekipleriyle görev yerine gidip gelmekteydiler. Dünkü acı olayda patlamaya maruz kalan araçlar da zırhlı araçlardır. Personelimizden zırhlı araç esirgenmesi söz konusu değildir. Personelimiz baştan beri bölgedeki risklere karşı tedbirli olmaları konusunda da sürekli uyarılmaktadır. Bu tür yanlış haberler acıyı artırmaktan, en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğe zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktır” ifadeleri kullanıldı. (ANKA)

(HND/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@