İdo'dan Yenikapı Uyarısı

İSTANBUL(ANKA) – İDO, 20 Eylül’de Yenikapı’da yapılacak, ...

Haberler 18.09.2015, 19:35
İdo'dan Yenikapı Uyarısı

İSTANBUL(ANKA) – İDO, 20 Eylül’de Yenikapı’da yapılacak, “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” mitingi kapsamında Yenikapı Terminali’nde yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle yolcuların terminale yarım saat önce gelmesi gerektiğini açıkladı.

İDO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, İDO’nun İstanbul’daki en önemli terminallerinden Yenikapı Terminali’ne hemen yakın bir noktada, Yenikapı Miting Alanı’nda 20 Eylül 2015 Pazar günü yapılacak miting nedeniyle olağandışı bir yoğunluk gözleneceği ve bazı yolların trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Bu kapsamda, Bakırköy-Yenikapı ve Aksaray-Yenikapı güzergahlarının trafiğe kapalı olacağı, İDO Yenikapı terminaline araçla ulaşabilmek için, alternatifsiz olarak tek yönden Eminönü-Yenikapı istikameti güzergahı kullanılacağı belirtildi.

İDO ayrıca, 20 Eylül Kurban Bayramı nedeniyle yaşanmakta olan yoğunluk ve bu tarihteki tüm seferlerin tamamen dolu olması gibi bir durumun da söz konusu olduğunu belirterek, “Bu nedenle ve yapılan güzergâh değişikliği de düşünüldüğünde, araçlarıyla yola çıkan İDO yolcularının Eminönü-Yenikapı istikameti güzergâhını kullanmaları ve özellikle miting saatine denk gelen seferlerde seyahatlerinden en az 30 dakika önce terminalde olmaları, planlamalarını buna göre yapmaları önemle duyurulur” açıklamasında bulundu. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@