Hükümetten 'Bahoz Erdal' iddiası için ilk açıklama

Anadolu Ajansı'nın "Bahoz Erdal öldürüldü" haberinin ardından konuşan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "PKK’nın en önemli aktörlerinden biri, en zalimi, en canisi Bahoz Erdal'ın, Allah’a hamdolsun Suriye’de öldürüldüğü haberini aldık" dedi.

Haberler 10.07.2016, 15:28
Hükümetten 'Bahoz Erdal' iddiası için ilk açıklama

İnsanHaber.com'un buradaki haberine göre

Anadolu Ajansı'nın "Bahoz Erdal öldürüldü" haberinin ardından konuşan Başbakan Yarımcısı Veysi Kaynak, "PKK’nın en önemli aktörlerinden biri, en zalimi, en canisi Bahoz Erdal'ın, Allah’a hamdolsun Suriye’de öldürüldüğü haberini aldık" dedi.

PKK'nın yöneticilerinden Bahoz Erdal'ın Suriye'de öldürüldüğü haberi hakkında hükümetten ilk açıklama geldi. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki bir ziyareti sırasında, Anadolu Ajansı'nın duyurduğu haber hakkında konuştu.

"PKK’nın en önemli aktörlerinden biri, en zalimi, en canisi Bahoz Erdal'ın, Allah’a hamdolsun Suriye’de öldürüldüğü haberini aldık" diyen Kaynak, bunun bir "bayram hediyesi" olduğunu söyleyerek, "Biz, bir yandan terörle mücadele ederken bir yandan teröristi bertaraf ederken bir yandan da ülkemizin huzurunu, barışını ve refahını muhakkak surette düşünüyoruz. 11 aydan beri yapılan mücadeleyi hatırlayın" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@