Hdp Heyetinin Yürüyüşü Devam Ederken Valilik Yasağı Yineledi

ANKARA(ANKA) - Şırnak Valiliği, HDP heyetinin Cizre’ye girmek için yürüdüğü sır...

Haberler 09.09.2015, 17:08
Hdp Heyetinin Yürüyüşü Devam Ederken Valilik Yasağı Yineledi

ANKARA(ANKA) - Şırnak Valiliği, HDP heyetinin Cizre’ye girmek için yürüdüğü sıralarda Cizre'de sokağa çıkma yasağının devam ettiğini bildirdi.

HDP heyetinin İdil karayolundan Cizre’ye yürüyüşlerinin devam ettiği sıralarda yazılı açıklama yapan Şırnak Valiliği, sokağa çıkma yasağının devam ettiğini belirtti.

Valilik, Cizre İlçesinde halkın can ve mal güvenliğini tehlikeye sokan Bölücü Terör Örgütü mensuplarınca patlayıcı maddelerle tuzaklanmış barikatları ve hendekleri ortadan kaldırmaya yönelik güvenlik kuvvetlerinin çalışmaları sürdürdüğünü yinelediği açıklamasında, “Bu çerçevede bunları yapan ve çocuk, genç, ihtiyar, kadın, asker, polis demeden etrafa haince saldıran Bölücü Terör Örgütü mensuplarını yakalamaya yönelik çalışmalar güvenlik kuvvetlerimizce dikkatlice sürdürülmekte olup, kamu düzeninin tam olarak sağlanması için sokağa çıkma yasağı devam etmektedir. Bu süreçte devam eden sokağa çıkma yasağına gerekli duyarlılığı gösteren değerli Cizre halkımıza Şükran duygularımızla hizmet etmeye, can ve mal güvenliğini hukuk düzeni çerçevesinde sağlamaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın sağlık, gıda ve benzeri ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli tedbirler alınmış ve alınmaya devam edilecektir” denildi. (ANKA)

(ÖZ/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@