Hayata İnat Gülümsüyorum yazmıştı...

Lice'de Şehit olan 23 yaşındaki Ökkeş Korkmaz'ın evinde yas...

Haberler 27.08.2015, 23:47
Hayata İnat Gülümsüyorum yazmıştı...

(DHA)- DİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin, yol güvenliğini sağlayan askerlere otomatik silahlarla açtığı ateşle şehit olan jandarma uzman çavuş 23 yaşındaki Ökkeş Korkmaz'ın ölüm haberi memleketi Kahramanmaraş'taki ailesini yasa boğdu. Şehit Ökkeş Korkmaz'ın sosyal medyada en son paylaştığı fotoğrafının altına "Hayata inat gülümsüyorum" yazdığı görüldü. 

Lice- Bingöl karayolu üzerinde bulunan Ziyaret Köyü yakınlarında, PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu yol güvenliğini sağlayan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz şehit oldu. Korkmaz'ın şehit olduğu haberi, merkez Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz ve askeri yetkililer tarafından merkez Onikişubat İlçesi'ne bağlı Önsen Mahallesi'nde yaşayan ailesine verildi. Şehit haberiyle evde bulunan ve diyabet hastası anne Eşe Korkmaz sinir krizleri geçirdi. Çitçilikle uğraşan ve tarlada bulunan baba Dursun Korkmaz ise ayakta güçlükle durdu. 4 erkek çocuklu ailenin en küçüğü ve bekar olduğu öğrenilen şehit Ökkeş Korkmaz'ın sinir krizi geçiren ailesi, olay yerinde hazır bekletilen sağlık görevlileri ve askerler tarafından sakinleştirildi. 

BABASI: BUGÜN HİSSETTİM 

Şehit babası Dursun Korkmaz, en son Ramazan Bayramı'nda görüştükleri oğluyla bugün telefonla konuştuğunu ve şehit olacağını hissettiğini söyledi. Annesi ve babası diyabet hastası olan şehit Ökkeş Korkmaz'ın cenazesi, yarın düzenlenecek törenle toprağa verilecek. 

SON PAYLAŞIMI: HAYATA İNAT GÜLÜMSÜYORUM

Şehit jandarma uzman çavuş Ökkeş Korkmaz'ın sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki profilinden en son paylaştığı fotoğrafının alına "Hayata inat gülümsüyorum" yazdığı görüldü.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@