Hava Kuvvetleri Komutanı, F- 16'dan indi valiyi ziyaret etti

HAVA Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, pilotluğunu kendisinin yaptığı F-16 savaş uçağıyla Eskişehir'e geldi. Orgeneral Abidin Ünal, pilot üniforması ile Vali Azmi Çelik'i makamında ziyaret etti. Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral...

Haberler 01.09.2016, 13:45
Hava Kuvvetleri Komutanı, F- 16'dan indi valiyi ziyaret etti
HAVA Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, pilotluğunu kendisinin yaptığı F-16 savaş uçağıyla Eskişehir'e geldi. Orgeneral Abidin Ünal, pilot üniforması ile Vali Azmi Çelik'i makamında ziyaret etti.
Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, bugün öğle saatlerinde pilotluğunu kendisi yaptığı F-16 savaş uçağıyla Eskişehir'deki Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı pistine indi. Orgeneral Ünal'ı burada Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz karşıladı. Orgeneral Ünal, üzerindeki pilot üniformasını ile Eskişehir Valisi Azmi Çelik'i makamında ziyaret etti.
Hava Kuvvetleri Komutan Orgeneral Abidin Ünal'ı, Vilayet binası önünde Vali Azmi Çelik, vali yardımcıları ve daire müdürleri karşıladı.
Valilik anı defterini imzalayan Orgeneral Abidin Ünal, kendisinin Eskişehir'de uzun süre görev yaptığını hatırlatarak, "Eskişehir, havacıların evi sayılır. Evimi ziyarete, özlem gidermeye geldim. Hava Kuvvetleri'nin tarihinde Eskişehir'in her zaman önemli bir yeri olmuştur her olayda. O nedenle burayı ziyareti bir görev biliyorum, ziyaretimi yapıyorum. Sağ olsun sayın valim kabul ettiler. Bugün böyle günü birlik bir program için buradayım, teşekkürler" diye konuştu.
Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Orgeneral Abidin Ünal'a ziyaretleri nedeniyle anı tabağı hediye etti. Orgeneral Ünal da Vali Çelik'e Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın bir plaketini verdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@