Hakkında gözaltı kararı olan gazeteci Hanım Büşra Erdal yakalandı

Nazlı Ilıcak'ın Bodrum'da yakalanmasının ardından, hakkında gözaltı kararı olan Zaman gazetesinden Hanım Büşra Erdal da Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde yakalandı.

Haberler 26.07.2016, 10:21
Hakkında gözaltı kararı olan gazeteci Hanım Büşra Erdal yakalandı

Sol Haber Portalının buradaki haberine göre Nazlı Ilıcak'ın Bodrum'da yakalanmasının ardından, hakkında gözaltı kararı olan Zaman gazetesinden Hanım Büşra Erdal da Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde yakalandı.  

Darbe girişiminin ardından haklarında yakalama kararı çıkarılan 42 gazeteci arasında bulunan Hanım Büşra Erdal, Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yakalandı. İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Başsavcıvekili İsmail Uçar'ın talebi üzerine İstanbul Sulh Ceza Hakimliği, FETÖ darbe girişimi kapsamında 42 gazeteci hakkında yakalama kararı verdi. Bu gazeteciler arasında bulunan Hanım Büşra Erdal, Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde dün gece polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Sarıgöl'ün Alemşahlı Mahallesi'ndeki ailesinin yanına ziyarete geldiği öğrenilen Erdal'ın işlemlerin tamamlanmasının ardından İstanbul'a gönderileceği belirtildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@