Hakkari'de 32 Mevcutlu Sınıfın 30 Öğrencisi Takdir Aldı

HAKKARİ'de eğitim gören öğrenciler bugün karne heyecanı yaşarken, kentteki 23 Nisan İlkokulu'nun 32 mevcutlu 4-F sınıfının 30 öğrencisi, takdir alarak okulun en başarılı sınıfı seçildi.

Haberler 22.01.2016, 12:30
Hakkari'de 32 Mevcutlu Sınıfın 30 Öğrencisi Takdir Aldı

 (DHA) - HAKKARİ'de eğitim gören öğrenciler bugün karne heyecanı yaşarken, kentteki 23 Nisan İlkokulu'nun 32 mevcutlu 4-F sınıfının 30 öğrencisi, takdir alarak okulun en başarılı sınıfı seçildi.

Tüm ülkede olduğu gibi Hakkari'de de 74 bin öğrenci karne heyecanı yaşayarak yarıyıl tatiline girdi. Hakkari 23 Nisan ilk ve Ortaokulu'nda düzenlenen karne törenine Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran da katıldı. 32 mevcutlu 4-F sınıfının 30 öğrencisi takdir alarak okulun en başarılı sınıfı seçildi. Öğrencilerin karneleriyle birlikte takdir belgelerini de veren Kurtaran, sınıf öğretmeni Reyhan Akdoğan'ı tebrik etti. 

Bu yıl öğrencilere ödev verilmeyeceğini de belirten Kurtaran, "Bakanlığın yarıyıl tatili nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği genelgede öğrencilerin yarıyıl tatillerinde bol bol dinlenmeleri istendi. O yüzden bizler de size ödev vermedik. Ancak tatiililinizi hem dinlenerek , hem de bol bol kitap okuyarak geçirmenizi istiyoruz" diye konuştu. Sınıf Öğretmeni Reyhan Akdoğan de törenin ardından öğrencileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektikten sonra öğrencilerine çikolata dağıttı.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@