Hakkari Valisi Toprak, Çukurca'da esnafı ziyaret etti

HAKKARİ Valisi Cüneyit Orhan Toprak, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte, Çukurca İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Hakkari il Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi...

Haberler 01.09.2016, 19:21
Hakkari Valisi Toprak, Çukurca'da esnafı ziyaret etti
HAKKARİ Valisi Cüneyit Orhan Toprak, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte, Çukurca İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu.
Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Hakkari il Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte operasyonların sürdüğü Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca İlçesi'ne gitti. İlk olarak Çukurca Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Vali Toprak ve Tuğgeneral Korkmaz'ı, Kaymakam Mehmet Mut ve İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tomar karşıladı. Vali Toprak ve beraberindekiler, Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe merkezindeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Esnafla çay içip sohbet eden Toprak, Çukurca Devlet Hastanesi'nde de incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Vali Toprak, Komando Tabur Komutanlığı'nda öğlen yemeği yedi. Buradaki yemeğe, operasyon için bölgede bulunan Van Jandarma Asayiş Kolordo Komutanı Korgeneral Arif Çetin de katıldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@