Hakkari'de şehit olan Hakkı Doğan'ın baba evine ateş düştü

HAKKARİ'de, PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 24 yaşında Jandarma Uzman Erbaş Hakkı Doğan'ın İstanbul'daki baba evine ateş düştü.

Haberler 18.09.2016, 00:37
Hakkari'de şehit olan Hakkı Doğan'ın baba evine ateş düştü
Ali Kerem BENGİ (DHA) - HAKKARİ'de, PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 24 yaşında Jandarma Uzman Erbaş Hakkı Doğan'ın İstanbul'daki baba evine ateş düştü.

Hakkari'nin merkeze bağlı Ağaçdibi Köyü yakınlarında PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Erbaş Hakkı Doğan'ın Sancaktepe'deki Emek Mahallesinde oturan ailesine acı haber ulaştı. Doğan'ın şehit olduğu haberini ailesine yetkililer, sağlık ekipleri eşliğinde verdi.

Oğullarının şehit olduğu haberini alan anne Medine ve baba Erol Doğan gözyaşlarına boğuldu. Şehidin baba evine ve bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı.

Öte yandan Belediye ekipleri, evin önüne taziye çadırı kurdu. Komşuları ve yakınları şehit evine ve taziye çadırına akın etti. Şehidin naaşı, yarın Pendik Dumankaya Camii'nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından, Samandıra Mezarlığına defnedilecek.

Şehidin yakını Hasan Uğur, "Şehit haberini aldık. Ne mutlu bize rabbim bize böyle bşir şey nasip etti. Yıkılmayacağız. Haberini öğle saatlerinde aldık. Gördüğünüz gibi ağlamayacağız, onları sevindirmeyeceğiz. Vatan sağolsun ne diyelim" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@