Hakkari'de operasyon: 27 PKK'lı öldü, 1 şehit ve 6 yaralı var (4)

27 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜ, 30 PKK'LI YARALI ELE GEÇİRİLDİ Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nin Çağlayan Köyü Seni Tepe ve Kale Tepe bölgelerinde sürdürülen 'Şehit Sağ. Üçvş. Mekan Şahin' operasyonunda, öldürülen PKK'lı sayısının 27,...

Haberler 02.09.2016, 17:52
Hakkari'de operasyon: 27 PKK'lı öldü, 1 şehit ve 6 yaralı var (4)

27 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜ, 30 PKK'LI YARALI ELE GEÇİRİLDİ
Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nin Çağlayan Köyü Seni Tepe ve Kale Tepe bölgelerinde sürdürülen 'Şehit Sağ. Üçvş. Mekan Şahin' operasyonunda, öldürülen PKK'lı sayısının 27, yaralı olarak ele geçirilen PKK'lı terörist sayısının ise 30 olduğu açıklandı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
"2 Eylül 2016 tarihinde Hakkari/Çukurca kırsalında icra edilmekte olan Şehit Sağ.Üçvş. Mekan Şahin operasyonunda teröristlerle girilen çatışmada Türk Hava Kuvvetleri'nce yapılan hava taarruzları ve 1'inci Komando Tugay Komutanlığı birliklerince yapılan operasyonlar neticesinde şu ana kadar 27 bölücü terör örgütü mensubu ölü, 30 bölücü terör örgütü mensubu yaralı olmak üzere toplam 57 bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir. 5 Doçka mevzii imha edilmiş ve silahlar da ele geçirilmiştir. Bölgedeki operasyon devam etmektedir. Operasyonlar esnasında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 6 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır."

Yorumlar (1)
RAFET AKSARI 4 yıl önce
Bu kadar hainlik olamaz. Hem ülke topraklarından nemalan hem de alçak yöntemlerle bu ülkenin en kutsalı olan askerine, polisine kurşun at. Zararımız oluyor ama zararın katlanmışını siz hainler yaşadı, yaşayacaktır.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@