Hafta Sonu Biraz Isınacağız Ama Sevinmeyin

Bir kısım yerler de hava sıcaklığı artarken yağışlarda devam edecek...

Haberler 03.10.2015, 14:46
Hafta Sonu Biraz Isınacağız Ama Sevinmeyin

ANKARA (ANKA) – Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Sinop, Tokat, Batman ve Siirt çevreleri, Kastamonu'nun kıyı ilçeleri ve İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın kuzey kesimlerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışlar, Trabzon'un doğusu, Rize ile Artvin'in kıyı kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacak.

Hava sıcaklığı, Türkiye genelinde 2 ila 4 derece artacak.

Rüzgar ise, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı, Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yer yer kuvvetli olarak esecek.

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah saatlerinde İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın kuzey kesimlerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğusunda sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçecek.

AKDENİZ: Az bulutlu, doğu kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, Sinop çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimlerde sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz ile Tokat çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Trabzon'un doğu ilçeleri, Rize çevreleri ve Artvin'in kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olacak.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz ile Tokat çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Trabzon'un doğu ilçeleri, Rize çevreleri ve Artvin'in kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olacak.

DOĞU ANADOLU: Parçalı çok bulutlu, doğu kesimleri aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın güneydoğu kesimlerinde batı ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak esmesi bekleniyor. Bölgenin batısında sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, bu sabah saatlerinde Batman ve Siirt çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah saatlerinde kuzey kesimleri hafif sağanak yağışlı (24)

ANKARA: Parçalı ve az bulutlu (26)

İZMİR: Az bulutlu ve açık (27)

ADANA: Parçalı ve az bulutlu (32)

ANTALYA: Az bulutlu ve açık (31)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı (24)

ERZURUM: Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı (20)

DİYARBAKIR: Parçalı ve az bulutlu (32) (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@