Haberde İzlediği Hırsızlık Şüphelisini Yakalattı

KIRKLARELİ'de bir hırsızlık olayına ilişkin güvenlik kamera görüntülerini haberlerde izleyen vatandaş, şüphelinin Afyonkarahisar'da yakalanmasını sağladı.

Haberler 27.01.2016, 18:18
Haberde İzlediği Hırsızlık Şüphelisini Yakalattı

(DHA) - KIRKLARELİ'de bir hırsızlık olayına ilişkin güvenlik kamera görüntülerini haberlerde izleyen vatandaş, şüphelinin Afyonkarahisar'da yakalanmasını sağladı.

Kırklareli'de bir cep telefonu mağazasından hırsızlık yaparken güvenlik kameralarına yakalanan şüphelinin görüntülerini haber bültenlerinde izleyen Afyonkarahisarlı bir vatandaş, şüpheliyi tanıyarak durumu polise bildirdi. Adı açıklanmayan ihbarcının eşkalini verdiği şüpheli, polis tarafından gözaltına alındı.

Şüphelinin üzerinde yapılan aramada tamamı çalıntı 6 cep telefonu ele geçirildi. Telefonlardan 3'ünün habere konu olan cep telefonu mağazasından çalındığı belirlendi.

Hırsızlık, dolandırıcılık, tehdit, resmi belgede sahtecilik, yağma, hakaret gibi suçlardan 17 sabıka kaydı ile çok sayıda devam eden davanın şüphelisi olduğu belirlenen 39 yaşındaki R.K.'nın, kesinleşmiş 11 yıl hapis cezası bulunduğu tespit edildi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@