Güvenlik Toplantısı Sona Erdi: Operasyonlar Sürecek

ANKARA (ANKA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen Güvenlik Toplantısı sona erdi....

Haberler 04.11.2015, 19:30
Güvenlik Toplantısı Sona Erdi: Operasyonlar Sürecek

ANKARA (ANKA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen Güvenlik Toplantısı sona erdi. Toplantıda, “operasyonların hız kesmeden devam etmesi” kararlaştırıldı.

Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen Güvenlik Toplantısı sona erdi. Başbakanlık’tan yapılan açıklamaya göre, toplantıda, 1 Kasım parlamento seçimleri öncesi, sırası ve sonrasında seçim güvenliğinin sağlanmasına dönük alınan tedbirler ve güvenlik durumu değerlendirildi. Davutoğlu’nun bu süreçte gösterdikleri çabalardan dolayı emniyet, jandarma ve devletin ilgili tüm birimlerine tebriklerini ilettiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Terörle mücadele amacıyla yürütülen huzur ve demokrasi operasyonlarında son durum detaylı bir şekilde ele alınmış, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bölücü terör örgütüne dönük operasyonlarının hız kesmeden devam etmesi kararlaştırılmıştır. Oramar, İkiyaka ve Dağlıca bölgelerinin terör örgütü mensuplarından temizlenmesinde sağlanan başarı ve Irak sınırı boyunca gerçekleştirilen harekatlar hakkında bilgi sunulmuştur. Başbakan, kış şartlarında da operasyonların kesintisiz sürdürülmesi talimatı vermiştir. Suriye’de yaşanan gelişmeler, sınır ötesinde DAEŞ unsurlarına karşı yürütülen operasyonlar ve koalisyon güçleri ile birlikte yürütülen harekat ele alınmıştır.” (ANKA)
(HM/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@