Güne Acı Haberle Başladık! Zeytin Dalı Harekatında ki Askerlerimize Roket Saldırısı

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir basın açıklaması ile Zeytin Dalı Harekatı kapsamında askerlerimize karşı roketli saldırı düzenlendiğini ifade etti ve bir askerimizin şehit olduğunu duyurdu.

Güne Acı Haberle Başladık! Zeytin Dalı Harekatında ki Askerlerimize Roket Saldırısı

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye'de bulunan askerlerimize roketli saldırı düzenlendi. Bölücü terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen saldırı kapsamında Milli Savunma Bakanlığı bir askerimizi şehit olduğunu bildirdi. 

MSB ACI HABERİ DUYURDU

MSB yaşanan acı olaya ilişkin bir bilgilendirme açıklamasında bulundu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan basın bilgilendirme açıklamasında, harekat kapsamında bölgede yer alan askerlerimize roketli saldırı düzenlendiği bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı hain saldırının 3 Haziran tarihinde gerçekleştirildiğini açıkladı. 

MSB'nin yayımladığı basın açıklamasında "Zeytin Dalı Harekat bölgesinde 03 Haziran 2021 tarihinde, teröristlerce yapılan roketatarlı saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimize de acil şifalar dileriz." ifadeleri yer aldı. 

Şehit askerimiz memleketinde defnedilecektir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@