Gümrük Bakanlığı'ndan Tasfiyelik Eşya Satışı

ANKARA(ANKA) -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Edirne ve Mersin Tasfiye İşletme Müdü...

Haberler 02.11.2015, 09:30
Gümrük Bakanlığı'ndan Tasfiyelik Eşya Satışı

ANKARA(ANKA) -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Edirne ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü 103 grup tasfiyelik eşyayı açık artırma usulüyle satacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü satışa esas bedeli 924,83 TL ile en çok 200 bin TL arasında değişen; muhtelif oto parçası, muhtelif gözlük, kayak, hızar makinesi, matkap ucu, meşe parke tahtası, elektrik panosu, overlok makinesi, lcd TV, buzdolabı, gübre serpme kovası, deniz motoru, lazer epilasyon makinesi, rulman, ahşap palet, muhtelif tekstil eşyası, demir kafes, catı davlumbazı, izolasyon malzemesi cinsi 49 grup eşya; açık artırma suretiyle, Edirne'de adresindeki ihale salonunda 10 Kasım 2015 tarihinde saat 10.00'da satışa sunulacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 221,24 TL ile 774 bin 817 TL arasında değişen; Tekstil İpliklerinde kullanılan Kimyasal, Lastik Hammaddesi, Konteyner ,Silindir Bıçağı, Delici, Yüzey aktif Organik Maddeler, Invertör, Su Tankı, Giyim Eşyası, Spiral kaynaklı borular cinsi 54 grup eşya; açık artırma suretiyle, Mersin-Adana Karayolu üzeri 7. Km. Yenice mevkii Tarsus/Mersin adresindeki ihale salonunda 11 Kasım 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri açık artırma usulüyle 10,00 TL. bedel karşılığı Edirne ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüklerinden alınabilecek. (ANKA)

(AR/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@