Gülseren Özdemir, Son Yolculuğuna Kocatepe Camii'nden Uğurlandı

İŞ adamı Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. Gülseren Özdemir için Kocatepe Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı. Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Gülseren Özdemir'in cenaze törenine Özdemir'in eşi Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir'le; devlet erkanı, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Kocatepe Camii'ndeki cenaze töreninde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay eski Başkanı Necdet Özel, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak yer aldı.

Haberler 28.01.2016, 15:53
Gülseren Özdemir, Son Yolculuğuna Kocatepe Camii'nden Uğurlandı

 (DHA) - İŞ adamı Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. Gülseren Özdemir için Kocatepe Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı. Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Gülseren Özdemir'in cenaze törenine Özdemir'in eşi Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir'le; devlet erkanı, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Kocatepe Camii'ndeki cenaze töreninde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay eski Başkanı Necdet Özel, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak yer aldı.

Gülseren Özdemir için öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Helallik alınıp dua edildikten sonra Özdemir'in naaşı cenaze aracına konuldu. Gülseren Özdemir, Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@