Gökhan Şahin'in Şehit ateşi Çanakkale'ye düştü

İSTANBUL'da kuru yük gemisine çarpan Sahil Güvenlik Botu'nda şehit olan askerlerden Astsubay Kıdemli Üstçavuş Yavuz Gökhan Şahin'in memleketi Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'ne ateş düştü.

Haberler 18.08.2016, 15:17
Gökhan Şahin'in Şehit ateşi Çanakkale'ye düştü

Orhan AKTUĞ/LAPSEKİ (Çanakkale), () - İSTANBUL'da kuru yük gemisine çarpan Sahil Güvenlik Botu'nda şehit olan askerlerden Astsubay Kıdemli Üstçavuş Yavuz Gökhan Şahin'in memleketi Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'ne ateş düştü.

İstanbul Sarayburnu açıklarında kuru yük gemisine çarpıp, burun kısmına kadar batan Sahil Güvenlik Botu'ndaki şehit olan 3 askerden biri olan 30 yaşındaki Astsubay Kıdemli Üstçavuş Yavuz Gökhan Şahin'in acı haberi memleketi Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'nde büyük üzüntü yarattı. 4 yıllık evli Astsubay Şahin'in Lapseki'ye bağlı Umurbey Beldesi'nden olan eşi Ebru Bayram Şahin'in hamile olduğu kısa bir süre sonra doğum yapacağı öğrenildi. Çocuğunu kucağına alamadan şehit düşen Astsubay Şahin, Lapseki'yi yasa boğdu.

Şehit astsubayın cenazesinin yarın cuma namazı ardından Çanakkale'de düzenlenecek tören ardından toprağa verileceği bildirildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@