Gökhan Kıncak'ın şehit ateşi de Edremit'e düştü

PKK'lı teröristlerce İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet Grup Amirliği'ne bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda şehit olan 26 yaşındaki polis memuru Gökhan Kıncak'ın acı haberi Balıkesir'in Edremit İlçesi'ndeki babasının evine verildi.

Haberler 27.08.2016, 07:53 27.08.2016, 13:25
Gökhan Kıncak'ın şehit ateşi de Edremit'e düştü

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristlerce İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet Grup Amirliği'ne bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda şehit olan 26 yaşındaki polis memuru Gökhan Kıncak'ın acı haberi Balıkesir'in Edremit İlçesi'ndeki babasının evine verildi.

Cuma sabahı Cizre'de polis noktasına yapılan hain saldırıda şehit olan 11 güvenlik görevlisinden birisinin Edremit Çevik Kuvvet Büro Amirliği'nde görevli Polis Memuru Gökhan Kıncak olduğu DNA testiyle kesinleşti. Şehidin oturduğu apartmana Türk bayrakları asıldı. Şehidin ailesine ise acı haberi Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz verdi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka'da şehit ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti. Edremit Çevik Kuvvet Grup Amirliği'nde görevli Gökhan Kıncak'ın 3 ay önce geçici görevle Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet birimine gönderildiği ifade edildi. Şehit Kıncak'ın cesedinin tanınamaz durumda olduğu, kimlik tespitinin DNA testi ile yapıldığı öğrenildi. Edremit Belediyesi ekipleri tarafından apartmana büyük bir Türk Bayrağı asılırken, balkonlarda Türk Bayrakları ile donatıldı.

Gökhan Kıncak'ın sosyal medyadaki herkese açık paylaşımlarında şehitler ile ilgili paylaşımları dikkat çekerken, son paylaşımı ise şehitlerin hatırlanmaması ile ilgili olduğu gözlendi. Kıncak sosyal medya hesabından "Bir yiğit görün. Dağlarda çalışmaktan ayakları parçalanmış. Bu ülkenin sessiz Kahramanlarından. Eminim ki 3-4 gün sonra ismi dahi hatırlanmayacak. Ekmek almaya giden bi p.ç değil çünkü o. Vatanını korumaya çalışan sessiz bir KAHRAMAN. Biz kıymetini bilmesekte Rabbim bilir Şehidimin kıymetini... Allah ondan razı olsun" paylaşımında bulunduğu görüldü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@